Za ogled galerije klikni na fotografijo Za ogled galerije klikni na fotografijo UPLOAD FD GRČA

Narava

1. mesto - Branko Petauer - Sicut Angelus 01

2. mesto - Vlado Bucalo – Čakajoč na samičko

3. mesto - Artnak Marjan – Ples vilincev

Diplome:

Janez Papež – Srbi in srbi

Miran Krapež – Pristajanje

Gal Žvab – Dolgovaška idila

Anita Zupančič – Kam pa kam

Marija Zupančič – Divji česen

Prosto

1. mesto - Miran Krapež - Ohranjanje zgodovine

2. mesto - Marjan Artnak - Nočna lovka

3. mesto - Vlado Bucalo - Aureljano

Diplome:

Janez Papež – Breze

Branko Petauer – Lipicanci 0083

Anita Zupančič – Jelen, kuga pa maš to?

Tjaša Završnik – Čakam, ..., in čakam, ...

Zdravko Turk – Okno

Na razstavo je prispelo 135 fotografij 14. avtorjev članov FD Grča Kočevje. Fotografije so razvrščene v dve kategoriji, Narava in Prosta. Fotografije je ocenil in podelil nagrade selektor Simon Kovačič član Fotografskega društva Nova Gorica.

Nagrade so bile podeljene v petek 15. decembra na občnem zboru društva. Galerije nagrajenih del si lahko ogledate s klikom na fotografijo.

12. PREGLEDNA RAZSTAVA FD GRČA 2017 | REZULTATI

13. PREGLEDNA RAZSTAVA FD GRČA 2018 | PRAVILA

FD GRČA organizira 13. pregledno fotografsko razstavo na kateri lahko sodelujejo samo člani fotografskega društva GRČA.

Vsak udeleženec lahko sodeluje z največ petimi fotografijami v posamezni temi.

Teme:           A. Narava

B. Prosta

Fotografije morajo biti v digitalni obliki, poslane izključno preko spletne prijavnice, Tukaj>>> Velikost fotografij naj bo 1280 pik vodoravna stranica stranica ali 1080 pik pokončna stranica. Datotek ni potrebno posebej označevati, saj to stori spletna prijavnica.

Ker je razstava pregledna za leto 2018 naj bodo fotografije samo tiste, ki so  nastale v zadnjem letu, oziroma v obdobju med zadnjima občnima zboroma.

Projekcija del in slovesna podelitev nagrad bo na dan občnega zbora društva.

Rok za dostavo del je 24. 12. 2018

Žiriranje 05. 01. 2019

Objava rezultatov: vsak udeleženec natečaja prejme osebne rezultate na njegov emajl!

Projekcija in podelitev nagrad bo na rednem občnem zboru društva.

Vse nagrajene fotografije bodo objavljene po zaključenem občnem zboru, na spletni strani društva (spodaj).

Dela bo ocenil selektor ali žirija, ki jo bodo izbrali člani društva in, ki ni(so) član(i) našega društva.

Razpis v PDF datoteki je Tukaj>>>